O firmie MJ CARE

Firma MJ CARE świadczy usługi w zakresie pomocy domowej i opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Pracownikom zapewniamy skuteczną pomoc w znalezieniu legalnego zatrudnienia za granicą. Rodzinom seniorów gwarantujemy natomiast, że ich krewnymi będą zajmować się wyłącznie osoby posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest duże grono zadowolonych współpracowników i klientów.

Dlaczego my?

Szukając pracy za granicą w charakterze opiekuna lub opiekunki osoby starszej warto podejmować współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, takimi jak MJ CARE. Dbamy bowiem o naszych pracowników przez cały okres trwania kontraktu. Zapewniamy im całodobowe wsparcie oraz opiekę koordynatora. Kontrakty dla naszych pracowników dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. ich doświadczenie oraz stopień znajomości języka. Gwarantujemy jasne zasady współpracy, w których wysokość wynagrodzenia uzależniona jest przede wszystkim od stopnia intensywności opieki i zakresu wykonywanych obowiązków, a nie od znajomości języka.

Nasze premie

Gwarantujemy

Naszym Pracownikom w Niemczech zapewniamy:

• WYSOKIE ZAROBKI
  • EXTRA PREMIE
    i programy lojalnościowe
  • Transport z adresu na adres
  • PEŁNE UBEZPIECZENIE
  • SPRAWDZONE I LEGALNE