Korzyści z pracy w Niemczech

Coraz więcej Polaków docenia korzyści związane z pracą w Niemczech. Należy do nich m.in. bliskość tego kraju, pozwalająca na częste wizyty w Polsce i utrzymywanie kontaktów z rodziną oraz znajomymi, pozostawionymi w miejscu zamieszkania. Kolejnym nie mniej istotnym argumentem są wysokie zarobki. Wiele osób ceni sobie także możliwość nauki języka niemieckiego, jaką daje podjęcie takiej pracy.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą?

Szukając pracy za granicą, warto skorzystać ze sprawdzonych i zweryfikowanych ofert, zamieszczanych przez firmy, które od wielu lat funkcjonują na niemieckim rynku. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność, że wybrana oferta jest pewna i bezpieczna. Naszym pracownikom zapewniamy wyłącznie legalne zatrudnienie w Niemczech. Warunki umowy, jaką podpisujemy z opiekunami i opiekunkami seniorów, są jasne i przejrzyste.

Zapewniamy im wysokie zarobki oraz pełne ubezpieczenie. Stałym współpracownikom gwarantujemy ponadto różnego rodzaju bonusy, takie jak premie oraz programy lojalnościowe. Zapewniamy również całodobowe wsparcie przez cały tydzień – każdy pracownik pozostaje pod kontrolą koordynatora w Polsce i Niemczech. Organizujemy także transport do miejsca pracy.